MS27473P16B26P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27473P16B26P.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27473P16B26P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1717 pcs Φύλλο δεδομένων MS27473P16B26P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 16-26 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27473P16B26P
MS27473P16B26P-ND
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Potted
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Olive Drab
καλώδιο Εγκαίνια 0.909" (23.09mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -