MS27473E18F53SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27473E18F53SC.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 883 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 883 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27473E18F53SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 883 pcs Φύλλο δεδομένων MS27473E18F53SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-53 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27473E18F53SC
MS27473E18F53SC-ND
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 53 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold