MS27473E18F11SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27473E18F11SC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27473E18F11SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1382 pcs Φύλλο δεδομένων MS27473E18F11SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-11 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27473E18F11SC
MS27473E18F11SC-ND
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold