MS27473E18B66SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 66POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27473E18B66SC.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 981 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 981 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27473E18B66SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 66POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 981 pcs Φύλλο δεδομένων MS27473E18B66SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-66 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27473E18B66SC
MS27473E18B66SC-ND
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 66 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 66 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold