MS27472T14B18SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27472T14B18SC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27472T14B18SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1716 pcs Φύλλο δεδομένων MS27472T14B18SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-18 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27472T14B18SC
MS27472T14B18SC-ND
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 18 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold