Αριθμός εξαρτήματος MS27472T10F13P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 13POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2067 pcs Φύλλο δεδομένων MS27472T10F13P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 10-13 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27472T10F13P
MS27472T10F13P-ND
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 13 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 13 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27472T10C5P
MS27472T10C5P
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 5POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1929 pcs
Κατεβάστε: MS27472T10C5P.pdf
RFQ
MS27472T10F13PA
MS27472T10F13PA
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 13POS GOLD CRIMP