Αριθμός εξαρτήματος MS27468T25F61P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1171 pcs Φύλλο δεδομένων MS27468T25F61P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-61 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27468T25F61P
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 61 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27468T25F61PA-LC
MS27468T25F61PA-LC
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Σε απόθεμα: 1177 pcs
Κατεβάστε: MS27468T25F61PA-LC.pdf
RFQ
MS27468T25F61JA
MS27468T25F61JA
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 716 pcs
Κατεβάστε: MS27468T25F61JA.pdf
RFQ
MS27468T25F61PA
MS27468T25F61PA
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1121 pcs
Κατεβάστε: MS27468T25F61PA.pdf
MS27468T25F61P
MS27468T25F61P
Σε απόθεμα: 967 pcs
Κατεβάστε: MS27468T25F61P.pdf
MS27468T25F61PA
MS27468T25F61PA