Αριθμός εξαρτήματος MS27468T23F55P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1298 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MS27468T23F55P.pdf2.MS27468T23F55P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-55 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27468T23F55P
MS27468T23F55P-ND
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 55 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27468T23F55PA
MS27468T23F55PA
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: 8LT 55C 55#20 PIN J/N
Σε απόθεμα: 1211 pcs
Κατεβάστε: MS27468T23F55PA.pdf
RFQ
MS27468T23F55PA-LC
MS27468T23F55PA-LC
Κατασκευαστές: TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή: CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
Σε απόθεμα: 1667 pcs
Κατεβάστε: MS27468T23F55PA-LC.pdf
RFQ
MS27468T23F55P
MS27468T23F55P
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: MS27468T23F55P.pdf
MS27468T23F55PA-LC
MS27468T23F55PA-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
MS27468T23F55PA
MS27468T23F55PA
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Κατεβάστε: MS27468T23F55PA.pdf
MS27468T23F55PA
MS27468T23F55PA