MS27468T23B55PC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
Φύλλα δεδομένων: MS27468T23B55PC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27468T23B55PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4451 pcs Φύλλο δεδομένων MS27468T23B55PC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AAMS27468T23B55PC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 55 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress Environment Resistant
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση -