MS27468T15F19PC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LJT 19C 19#20 PIN RECP
Φύλλα δεδομένων: MS27468T15F19PC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27468T15F19PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Διαθέσιμη ποσότητα 4042 pcs Φύλλο δεδομένων MS27468T15F19PC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AAMS27468T15F19PC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress Environment Resistant
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση -
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση - εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27468T15F19PA
MS27468T15F19PA
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1829 pcs
Κατεβάστε: MS27468T15F19PA.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Σε απόθεμα: 1354 pcs
Κατεβάστε: MS27468T15F19PA.pdf
RFQ
MS27468T15F19SA
MS27468T15F19SA
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP