Αριθμός εξαρτήματος MS27468T15F19P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1663 pcs Φύλλο δεδομένων MS27468T15F19P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27468T15F19P
MS27468T15F19P-ND
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27468T15F19PA
MS27468T15F19PA
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1829 pcs
Κατεβάστε: MS27468T15F19PA.pdf
RFQ
MS27468T15F19PB
MS27468T15F19PB
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: 8LT 19C 19#20 PIN J/N
Σε απόθεμα: 1421 pcs
Κατεβάστε: MS27468T15F19PB.pdf
RFQ
MS27468T15F19PAL
MS27468T15F19PAL
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT