Αριθμός εξαρτήματος MS27468T15F18P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1719 pcs Φύλλο δεδομένων MS27468T15F18P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-18 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27468T15F18P
MS27468T15F18P-ND
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 18 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27468T15F18JB
MS27468T15F18JB
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1827 pcs
Κατεβάστε: MS27468T15F18JB.pdf
RFQ
MS27468T15F18PA
MS27468T15F18PA
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1734 pcs
Κατεβάστε: MS27468T15F18PA.pdf
RFQ
MS27468T15F18P-LC
MS27468T15F18P-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Κατεβάστε: MS27468T15F18P-LC.pdf
MS27468T15F18J
MS27468T15F18J
Κατεβάστε: MS27468T15F18J.pdf
MS27468T15F18P
MS27468T15F18P
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Κατεβάστε: MS27468T15F18P.pdf
MS27468T15F18JA-LC
MS27468T15F18JA-LC
Κατασκευαστές: TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή: CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS SKT
Κατεβάστε: MS27468T15F18JA-LC.pdf
MS27468T15F18PA
MS27468T15F18PA
Περιγραφή: 8LT 18C 18#20 PIN J/N
Κατεβάστε: MS27468T15F18PA.pdf
MS27468T15F18JB-LC
MS27468T15F18JB-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Κατεβάστε: MS27468T15F18JB-LC.pdf
MS27468T15F18JA
MS27468T15F18JA
Κατεβάστε: MS27468T15F18JA.pdf
Κατεβάστε: MS27468T15F18P.pdf
MS27468T15F18PA
MS27468T15F18PA
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Κατεβάστε: MS27468T15F18PA.pdf
MS27468T15F18J-LC
MS27468T15F18J-LC
Κατεβάστε: MS27468T15F18J-LC.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών