MS27468T11B13PLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 13POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: MS27468T11B13PLC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27468T11B13PLC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 13POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2139 pcs Φύλλο δεδομένων MS27468T11B13PLC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 11-13
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS27468T11B13PLC
MS27468T11B13PLC-ND
Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 13
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Olive Drab Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 13 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount