MS27467T25F43PCLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG MALE 43POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS27467T25F43PCLC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27467T25F43PCLC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG HSG MALE 43POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1254 pcs Φύλλο δεδομένων MS27467T25F43PCLC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-43
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS27467T25F43PCLC
MS27467T25F43PCLC-ND
Προσανατολισμός C
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 43
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum Alloy, Electroless Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.875" (47.63mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 16 (20), 20 (23)
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27467T25F43S
MS27467T25F43S
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 43POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 942 pcs
Κατεβάστε: MS27467T25F43S.pdf
RFQ
MS27467T25F43SA
MS27467T25F43SA
Σε απόθεμα: 823 pcs
Κατεβάστε: MS27467T25F43SA.pdf
RFQ
MS27467T25F43PC
MS27467T25F43PC
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: 8LT 43C 23#20 20#16 PIN PLUG
Σε απόθεμα: 1053 pcs
Κατεβάστε: MS27467T25F43PC.pdf
Σε απόθεμα: 625 pcs
Κατεβάστε: MS27467T25F43SA.pdf
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP