MS27467T25F43AB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG MALE 43POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS27467T25F43AB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27467T25F43AB Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG HSG MALE 43POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1215 pcs Φύλλο δεδομένων MS27467T25F43AB.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-43
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS27467T25F43AB
MS27467T25F43AB-ND
Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 43
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum Alloy, Electroless Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.875" (47.63mm)