MS27467T25F19PD
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27467T25F19PD.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 914 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 914 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27467T25F19PD Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 914 pcs Φύλλο δεδομένων MS27467T25F19PD.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-19 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27467T25F19PD
MS27467T25F19PD-ND
Προσανατολισμός D Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold