| Αριθμός εξαρτήματος | MS27467T25B46PDLC | Κατασκευαστής | Amphenol Aerospace Operations |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONN HSG PLUG 46POS STRGHT PINS | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 1288 pcs | Φύλλο δεδομένων | MS27467T25B46PDLC.pdf |
| Wire Gauge ή Περιοχή - AWG | 16 (4), 20 (40), 8 Coax (2) | Χρήση | Shielded |
| Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά | Environment Resistant | Τύπος | For Male Pins |
| στοίβαγμα Κατεύθυνση | Crimp | Τερματισμός ασπίδας | Circular |
| Shell Υλικό, Finish | - | Shell Finish | Aluminum |
| Σειρά | Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT | Κατάσταση RoHS | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 175°C | Αριθμός θέσεων | 46 (44 + 2 Coax) |
| Σημείωση | Contacts Not Included | τοποθέτηση Τύπος | Free Hanging (In-Line) |
| Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | - |
| περιλαμβάνει | - | Χαρακτηριστικά | Coupling Nut |
| Διευρυμένη περιγραφή | 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut | Περιγραφή | CONN HSG PLUG 46POS STRGHT PINS |
| Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία | Bayonet Lock | Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση | 1.875" (47.63mm) |