MS27467T25B46BA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLG HSG FMALE 46POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS27467T25B46BA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27467T25B46BA Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLG HSG FMALE 46POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1530 pcs Φύλλο δεδομένων MS27467T25B46BA.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-46
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS27467T25B46BA
MS27467T25B46BA-ND
Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 46 (44 + 2 Coax)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Olive Drab Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.875" (47.63mm)