| Αριθμός εξαρτήματος | MS27467T23B53PDLC | Κατασκευαστής | Amphenol Aerospace Operations |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 1725 pcs | Φύλλο δεδομένων | MS27467T23B53PDLC.pdf |
| Τύπος | For Male Pins | θωράκιση | Shielded |
| Shell Μέγεθος, MIL | - | Shell Μέγεθος - Εισαγωγή | 23-53 |
| Shell Material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Cadmium over Nickel |
| Σειρά | Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT | Συσκευασία | Bulk |
| Αλλα ονόματα | AMS27467T23B53PDLC MS27467T23B53PDLC-ND |
Προσανατολισμός | D |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 175°C | Αριθμός θέσεων | 53 |
| Σημείωση | Contacts Not Included | τοποθέτηση Τύπος | Free Hanging (In-Line) |
| τοποθέτηση Χαρακτηριστικό | - | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | - | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 16 Weeks |
| Προστασία Ingress | Environment Resistant | περιλαμβάνει | - |
| στέγαση χρώμα | Olive Drab | Χαρακτηριστικά | Coupling Nut |
| στερέωσης Τύπος | Bayonet Lock | Λεπτομερής περιγραφή | 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut |
| Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση | Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Nickel | Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης | 1.750" (44.45mm) |