MS27467T19F32PLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG 32POS STRGHT PINS
Φύλλα δεδομένων: MS27467T19F32PLC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27467T19F32PLC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG PLUG 32POS STRGHT PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1621 pcs Φύλλο δεδομένων MS27467T19F32PLC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 20 Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα AMS27467T19F32PLC
MS27467T19F32PLC-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 32
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27467T19F32PLC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 19-32 Εισαγάγετε υλικό Aluminum, Electroless Nickel
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Διευρυμένη περιγραφή 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Περιγραφή CONN HSG PLUG 32POS STRGHT PINS
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.500" (38.10mm)
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Electroless Nickel Επικοινωνήστε με το σχήμα -
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Τύπος υποδοχής Plug Housing
Υλικό σώματος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27467T19F32PC
MS27467T19F32PC
Κατασκευαστές: TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή: CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS
Σε απόθεμα: 1596 pcs
Κατεβάστε: MS27467T19F32PC.pdf
RFQ
MS27467T19F32PL
MS27467T19F32PL
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE