MS27467T17F55PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27467T17F55PA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27467T17F55PA Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1638 pcs Φύλλο δεδομένων MS27467T17F55PA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-55 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27467T17F55PA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 55 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold