Αριθμός εξαρτήματος MS27467T15F18P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1559 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MS27467T15F18P.pdf2.MS27467T15F18P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-18 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27467T15F18P
MS27467T15F18P-ND
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 18 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Military
Σχετικά προϊόντα
MS27467T15F18P-LC
MS27467T15F18P-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
Σε απόθεμα: 5535 pcs
Κατεβάστε: MS27467T15F18P-LC.pdf
RFQ
MS27467T15F18P
MS27467T15F18P
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP