MS27467T15F15PC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27467T15F15PC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27467T15F15PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1316 pcs Φύλλο δεδομένων MS27467T15F15PC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-15 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27467T15F15PC
MS27467T15F15PC-ND
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold