MS27467T15B37SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG STRGHT 37POS SKT
Φύλλα δεδομένων: MS27467T15B37SC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27467T15B37SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG PLUG STRGHT 37POS SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5969 pcs Φύλλο δεδομένων MS27467T15B37SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-37 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AAMS27467T15B37SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 37 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress Environment Resistant
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 37 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση -