MS27467T15B15SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27467T15B15SC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27467T15B15SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1523 pcs Φύλλο δεδομένων MS27467T15B15SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-15 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27467T15B15SC
MS27467T15B15SC-ND
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold