MS27467T11F13PD
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 13POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27467T11F13PD.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27467T11F13PD Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG MALE 13POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1577 pcs Φύλλο δεδομένων MS27467T11F13PD.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 11-13 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27467T11F13PD
MS27467T11F13PD-ND
Προσανατολισμός D Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 13 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold