MS27467P25B29P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 29POS STRAIGHT W/PINS
Φύλλα δεδομένων: MS27467P25B29P.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27467P25B29P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG 29POS STRAIGHT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1204 pcs Φύλλο δεδομένων MS27467P25B29P.pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS27467P25B29P
MS27467P25B29P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 29
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27467P25B29P
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25-29 Χαρακτηριστικά Potted, Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 29POS STRAIGHT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock