MS27467E25F61PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27467E25F61PC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27467E25F61PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1211 pcs Φύλλο δεδομένων MS27467E25F61PC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-61 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27467E25F61PC
MS27467E25F61PC-ND
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 61 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold