Αριθμός εξαρτήματος MS27467E17F26P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1361 pcs Φύλλο δεδομένων MS27467E17F26P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-26 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27467E17F26P
MS27467E17F26P-ND
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold