MS27466T25B19SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27466T25B19SC.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 784 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 784 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27466T25B19SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 784 pcs Φύλλο δεδομένων MS27466T25B19SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-19 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27466T25B19SC
MS27466T25B19SC-ND
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold