MS27466T23F55PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27466T23F55PC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27466T23F55PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1441 pcs Φύλλο δεδομένων MS27466T23F55PC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-55 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27466T23F55PC
MS27466T23F55PC-ND
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 55 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold