MS27466T23F53SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27466T23F53SC.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 923 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 923 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27466T23F53SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 923 pcs Φύλλο δεδομένων MS27466T23F53SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-53 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27466T23F53SC
MS27466T23F53SC-ND
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 53 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27466T23F53SC
MS27466T23F53SC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Σε απόθεμα: 1464 pcs
Κατεβάστε: MS27466T23F53SC.pdf
RFQ
MS27466T23F53SD
MS27466T23F53SD
Σε απόθεμα: 1100 pcs
Κατεβάστε: MS27466T23F53SD.pdf
RFQ
MS27466T23F55A
MS27466T23F55A
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Κατεβάστε: MS27466T23F55A.pdf
MS27466T23F53SC-LC
MS27466T23F53SC-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT
Κατεβάστε: MS27466T23F53SC-LC.pdf
MS27466T23F53SA
MS27466T23F53SA