MS27466T15F15SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27466T15F15SC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27466T15F15SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2159 pcs Φύλλο δεδομένων MS27466T15F15SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-15 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27466T15F15SC
MS27466T15F15SC-ND
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold