MS27466P23B53P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 53POS WALL MT W/PINS
Φύλλα δεδομένων: MS27466P23B53P.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27466P23B53P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT 53POS WALL MT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1350 pcs Φύλλο δεδομένων MS27466P23B53P.pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS27466P23B53P
MS27466P23B53P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 53
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27466P23B53P
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 23-53 Χαρακτηριστικά Potted
Διευρυμένη περιγραφή 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 53POS WALL MT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock