MS27466E21F11SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27466E21F11SC.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 971 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 971 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27466E21F11SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 971 pcs Φύλλο δεδομένων MS27466E21F11SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-11 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27466E21F11SC
MS27466E21F11SC-ND
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27466E21F41S
MS27466E21F41S
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1191 pcs
Κατεβάστε: MS27466E21F41S.pdf
RFQ
MS27466E21B35S-LC
MS27466E21B35S-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 79POS PNL MT
Σε απόθεμα: 1849 pcs
Κατεβάστε: MS27466E21B35S-LC.pdf
RFQ
MS27466E21F11S
MS27466E21F11S