D38999/20TG41SB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: D38999/20TG41SB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20TG41SB Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4665 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/20TG41SB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL G
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-41 Shell Material Aluminum
Shell Finish Durmalon™ Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AAD38999/20TG41SB
D3899920TG41SB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 41 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress Environment Resistant
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση -