D38999/20TG41PA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: D38999/20TG41PA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20TG41PA Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1207 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/20TG41PA.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Durmalon™ Plated
Shell Υλικό, Finish G Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AAD38999/20TG41PA
D3899920TG41PA
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 41
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/20TG41PA Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 21-41
Χαρακτηριστικά Shielded Διευρυμένη περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold