D38999/20TG39BA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: D38999/20TG39BA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20TG39BA Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5643 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/20TG39BA.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL G Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-39
Shell Material Aluminum Shell Finish Durmalon™
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AAD38999/20TG39BA
D3899920TG39BA
Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 39
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -