CTVS07RF-25-37SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CTVS07RF-25-37SC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTVS07RF-25-37SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4351 pcs Φύλλο δεδομένων CTVS07RF-25-37SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-37 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AACTVS07RF-25-37SC
CTVS07RF2537SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 37 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress Environment Resistant
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση -
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση - εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CTVS07RF-25-37SC-LC
CTVS07RF-25-37SC-LC
Περιγραφή: CTV 39C 39#16 SKT J/N RECP
Σε απόθεμα: 753 pcs
Κατεβάστε: CTVS07RF-25-37SC-LC.pdf
RFQ
CTVS07RF-25-37SD
CTVS07RF-25-37SD
Σε απόθεμα: 4270 pcs
Κατεβάστε: CTVS07RF-25-37SD.pdf
RFQ
CTVS07RF-25-43A
CTVS07RF-25-43A
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT
Σε απόθεμα: 5131 pcs
Κατεβάστε: CTVS07RF-25-43A.pdf
CTVS07RF-25-37S
CTVS07RF-25-37S