CTVS07RF-23-53PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CTVS07RF-23-53PC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 634 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 634 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTVS07RF-23-53PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 634 pcs Φύλλο δεδομένων CTVS07RF-23-53PC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-53 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AACTVS07RF-23-53PC
CTVS07RF2353PC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 53 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold