CTVS07RF-21-41SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CTVS07RF-21-41SC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 727 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 727 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTVS07RF-21-41SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 727 pcs Φύλλο δεδομένων CTVS07RF-21-41SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-41 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AACTVS07RF-21-41SC
CTVS07RF2141SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 41 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CTVS07RF-21-41S
CTVS07RF-21-41S
Σε απόθεμα: 1190 pcs
Κατεβάστε: CTVS07RF-21-41S.pdf
RFQ
CTVS07RF-21-75B
CTVS07RF-21-75B
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 4POS PNL MT