CTVS07RF-19-32BA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: CTVS07RF-19-32BA.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 876 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 876 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTVS07RF-19-32BA Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 876 pcs Φύλλο δεδομένων CTVS07RF-19-32BA.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-32
Shell Material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AACTVS07RF-19-32BA
CTVS07RF1932BA
Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 32
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount