CTVS07RF-19-28SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CTVS07RF-19-28SC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 589 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 589 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTVS07RF-19-28SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 589 pcs Φύλλο δεδομένων CTVS07RF-19-28SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-28 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AACTVS07RF-19-28SC
CTVS07RF1928SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 28 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold