CTVS06RF-23-55SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CTVS06RF-23-55SC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 633 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 633 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTVS06RF-23-55SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 633 pcs Φύλλο δεδομένων CTVS06RF-23-55SC.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Composite, Nickel Plated, Electroless
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AACTVS06RF-23-55SC
CTVS06RF2355SC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 55
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CTVS06RF-23-55SC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 23-55 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP