CTVS06RF-23-53SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CTVS06RF-23-53SC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 916 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 916 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTVS06RF-23-53SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 916 pcs Φύλλο δεδομένων CTVS06RF-23-53SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-53 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AACTVS06RF-23-53SC
CTVS06RF2353SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 53 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold