CTVS06RF-23-53PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CTVS06RF-23-53PC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 639 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 639 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTVS06RF-23-53PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 639 pcs Φύλλο δεδομένων CTVS06RF-23-53PC.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Composite, Nickel Plated, Electroless
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AACTVS06RF-23-53PC
CTVS06RF2353PC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 53
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CTVS06RF-23-53PC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 23-53 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded
Επικοινωνία Υλικό C Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CTVS06RF-23-53PB-LC
CTVS06RF-23-53PB-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
Σε απόθεμα: 721 pcs
Κατεβάστε: CTVS06RF-23-53PB-LC.pdf
RFQ
CTVS06RF-23-53PD
CTVS06RF-23-53PD
Σε απόθεμα: 728 pcs
Κατεβάστε: CTVS06RF-23-53PD.pdf
RFQ
CTVS06RF-23-53PC-LC
CTVS06RF-23-53PC-LC