CTVS06RF-19-18PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CTVS06RF-19-18PC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 386 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 386 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTVS06RF-19-18PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 386 pcs Φύλλο δεδομένων CTVS06RF-19-18PC.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Composite, Nickel Plated, Electroless
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AACTVS06RF-19-18PC
CTVS06RF1918PC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 18
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CTVS06RF-19-18PC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 19-18 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP