CTVPS00RF-25-61SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CTVPS00RF-25-61SC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 809 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 809 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTVPS00RF-25-61SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 809 pcs Φύλλο δεδομένων CTVPS00RF-25-61SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-61 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CTVPS00RF2561SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 61 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold