CTVPS00RF-25-43PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CTVPS00RF-25-43PC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 894 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 894 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTVPS00RF-25-43PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 894 pcs Φύλλο δεδομένων CTVPS00RF-25-43PC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-43 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CTVPS00RF2543PC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 43 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CTVPS00RF-25-43PE-LC
CTVPS00RF-25-43PE-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT
Σε απόθεμα: 1157 pcs
Κατεβάστε: CTVPS00RF-25-43PE-LC.pdf
RFQ
CTVPS00RF-25-43P
CTVPS00RF-25-43P