CTVPS00RF-25-29SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CTVPS00RF-25-29SC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 854 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 854 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTVPS00RF-25-29SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 854 pcs Φύλλο δεδομένων CTVPS00RF-25-29SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-29 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CTVPS00RF2529SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 29 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold